Z końcem 2014 roku pomyślnie zakończyła się realizacja projektu pn. „Modernizacja oddziałów przedszkolnych w gminie Zgorzelec” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach projektu wykonano przy szkole plac zabaw dostosowany do dzieci 3 i 4 letnich uczęszczających do oddziałów przedszkolnych, dostosowano i doposażono pomieszczenia oddziałów przedszkolnych poprzez zakup mebli, urządzeń, zabawek i pomocy dydaktycznych, sprzętu audiowizualnego oraz urządzeń multimedialnych takich jak tablice interaktywne, projektory. Realizacja projektu jest związana z wdrażaniem działań, których celem jest zapewnienie dzieciom w wieku 3 i 4 lat miejsc przedszkolnych na terenie gminy Zgorzelec.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy: pracownią informatyczną, pracownią przyrodniczą, gabinetem logopedy, pedagoga i psychologa szkolnego oraz pielęgniarki szkolnej.
Gabinet pielęgniarki szkolnej p.Aliny Steleżuk

Pracownia informatyczna
Tradycją naszej szkoły jest organizacja Dnia Talentów. W tym dniu podsumowujemy całoroczną działalność wszystkich kół zainteresowań działających w szkole oraz udział uczniów w różnego rodzaju konkursach i zawodach.

 

 

Kontakt

Dyrektor szkoły:

mgr Beata Aniszkiewicz

e-mail szkoły:

Strona www:

sposieksekretariat@poczta.onet.pl

www.sposiek.szkolnastrona.pl

Telefon:

75 77 18 195

Adres szkoły:

Osiek Łużycki 56
59-900 Zgorzelec